Chirurgia stomatologiczna

chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna jest to dziedzina zajmująca się leczeniem operacyjnym schorzeń w obrębie jamy ustnej, pozwalając na uzupełnianie braków w uzębieniu, a także na korygowanie kształtu oraz wielkości dziąseł pacjenta.

Głównym celem chirurgii stomatologicznej jest przede wszystkim usunięcie zębów, których nie można poddać leczeniu zachowawczemu. Zabiegi, które wykonuje wykwalifikowany zespół gabinetu mają ponadto za zadanie eliminację zębopochodnych punktów zakażenia kości poprzez ekstrakcję zębów.

Chirurgia stomatologiczna, którą proponujemy pacjentom, to nie tylko zabiegi polegające na ekstrakcjach, czyli usunięciu zębów wraz z korzeniami. Zaawansowane metody leczenia i coraz bardziej profesjonalne urządzenia sprawiają, że ta dziedzina stomatologii stale poszerza swój zasięg i zwiększa skuteczność, pozwalając na eliminację nawet najbardziej złożonych problemów dentystycznych.

Nasz zespół stosuje różne metody leczenia, które zawsze są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Każdy chirurg stomatolog pracujący w naszym gabinecie jest przygotowany do wykonywania różnego rodzaju zabiegów, za każdym razem zachowując pełną precyzję oraz sprawność działania.

Dynamicznie rozwijająca się chirurgia stomatologiczna jest dla wielu pacjentów szansą na skuteczne pozbycie się uciążliwych problemów z zębami oraz innymi dolegliwościami w obrębie jamy ustnej. W naszym gabinecie w mieście Gdańsk, każdy pacjent może liczyć na kompleksowa i profesjonalną opiekę stomatologa chirurga, a także na fachową pomoc w doborze jak najlepszej ścieżki leczenia.

Gabinet dentystyczny Gdańsk

Telefon: +48 737 164 466
E-mai: dentystaa@onet.pl
Adres: Garnizon, ul. Słonimskiego 1/69, 80-280 Gdańsk

Godziny otwarcia

codziennie od 9:00 do 19:00
w soboty od 9:00 do 13:00

© 2018 – Zdrowy Uśmiech | All rights reserved