Wybielanie zębów

wybielanie zębów

Jednym z najczęstszych i najpopularniejszych powodów, dla których pacjenci decydują się na zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej jamy ustnej, jest uzyskanie pięknego i białego uśmiechu. Odpowiedzią na te potrzeby jest profesjonalne wybielanie zębów wykonywane w naszym gabinecie dentystycznym w Gdańsku.

Szkliwo ściera się w wyniku codziennego żucia. Powstają mikropęknięcia, w których odkładają się różnego rodzaju barwniki i osady, w rezultacie czego zęby nabierają nieco bardziej matowej oraz ciemniejszej barwy.

Przyczyną przeróżnych przebarwień powierzchniowych jest między innymi:

  • wiek,
  • picie kawy i herbaty,
  • palenie papierosów,
  • spożywanie niektórych produktów spożywczych, jak np. warzywa i owoce o ciemnym kolorze,
  • picie czerwonego wina i kolorowych napojów gazowanych.

Wyżej opisywany zabieg usuwa barwniki i zanieczyszczenia z przestrzeni międzypryzmatycznej oraz jest przeprowadzony w profesjonalnym gabinecie — to natomiast zapewnia długotrwałe efekty. Co ważne, zabieg jest wykonany pod kontrolą doświadczonych dentystów. Jest to również najbezpieczniejsza forma uzyskania pięknego, lśniącego uśmiechu.

Co zapewni taki zabieg?

Najważniejszym efektem jest biały uśmiech, który utrzymuje się nawet kilka lat. W wielu przypadkach wraz z zakończeniem tego zabiegu wśród pacjentów rośnie pewność siebie oraz podwyższa się samoocena. Jesteśmy pewni, że wszyscy czują się lepiej, posiadając piękne, białe zęby.

Przeciwwskazania:

  • nadwrażliwość zębów i dziąseł,
  • niewyleczone ubytki,
  • głębokie oraz kłopotliwe przebarwienia (martwe zęby leczone kanałowo, ściemnienia wywołane urazami, fluoroza).

Cena wybielania zębów

Zabiegi w profesjonalnym gabinecie to nie to samo, co przeprowadzane w domowym zaciszu, z wykorzystaniem specjalnych nakładek lub past wybielających. Tu liczy się najmniejszy szczegół, precyzja oraz bezpieczeństwo. Nasz cennik prezentuje koszty takich profesjonalnych zabiegów, jednak każda cena może być ustalana indywidualnie ze względu na przeróżne wymagania pacjentów oraz nakład pracy.

Zainteresowanych przeprowadzaniem zabiegu zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu dentystycznego, kosztami prezentowanymi przez cennik oraz metodami, które stosujemy do uzyskania zamierzonych efektów, czyli piękny i zdrowych uśmiechów. W razie pytań zapraszamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Gabinet dentystyczny Gdańsk

Telefon: +48 737 164 466
E-mai: dentystaa@onet.pl
Adres: Garnizon, ul. Słonimskiego 1/69, 80-280 Gdańsk

Godziny otwarcia

codziennie od 9:00 do 19:00
w soboty od 9:00 do 13:00

© 2018 – Zdrowy Uśmiech | All rights reserved